Çelebi Delhi'de de yer hizmeti faaliyetine başladı.

Türk ve uluslararası havacılık yer hizmetleri sektörünün köklü ve öncü şirketi Çelebi, Hindistan'da yaklaşık 1 yıldır sürdürmekte olduğu Mumbai Chhatrapati Shiaji Uluslararası Havalimanı yer hizmetleri faaliyetlerinin yanı sıra, kargo antrepo işletmeciliği hizmeti verdiği Delhi Uluslararası Indra Gandhi Havalimanı'nda yer hizmetleri de vermeye başladı. Celebi Ground Handling Delhi Pvt. Ltd., Delhi Uluslararası Indra Gandhi Havalimanı'ndaki ilk yer hizmetlerini, 2 Haziran 2010 tarihinde saat 19:00'da IGI Terminali'nde Air Astana'ya verdi. Bu ilk hizmet ile birlikte; Delhi sivil havacılığı da son teknoloji ürünü yer hizmetleri ekipmanları, eğitimli kalifiye personeli ve Çelebi hizmet kalitesi ile tanışmış oldu.

Delhi Uluslararası Indra Gandhi Havalimanı'nda, yılda yaklaşık 23 milyon yolcuya ve 220 bin uçuş hareketine hizmet veriliyor. Havalimanının yapılacak alt yapı yatırımlarıyla birlikte; 2012 yılında yıllık 37 milyon, 2016 yılında 50 milyon ve 2021 yılında ise 66 milyon yolcuya hizmet sunması hedefleniyor.

Çelebi, ülkenin en önemli iki havalimanı olan Mumbai ve Delhi'de faaliyete geçmesi ile birlikte, Hindistan hava trafiğinin büyük bir bölümüne ana sunucu olarak hizmet vermeye başladı. Delhi'de başlayan yer hizmetleri ile birlikte Çelebi'nin, aralarında Hindistan'daki Mumbai Chhatrapati Shivaji ve Macaristan'daki Budapest Ferihegy havaalanlarının da bulunduğu hizmet verdiği önemli ve uluslararası havalimanı sayısı, 29'a çıktı.

Konuyla ilgili bülten ve görseller, ekte değerlendirmelerinize sunulmuştur.


Çelebi Polonya pazarına da girdi.

Türkiye'de optimum büyüklüğe ulaştıktan sonra son yıllarda birbiri ardına attığı önemli adımlarla Macaristan, Belçika, Almanya ve Hindistan'da toplam 5 havalimanında yatırımları bulunan Çelebi, logosunu şimdi de Polonya'ya taşıyor. Çelebi Hava Servisi A.Ş. (ÇHS), Polonya'da havaalanı yer hizmetleri sunma lisansını elinde bulunduran, Varşova merkezli "Troy Airport Services Sp. z.o.o." (Troy Poland) şirketini satın aldı. ÇHS'nin, İspanya'da sahip olduğu "Celebi Ground Handling Europe SL" (Celebi Europe), vasıtasıyla hisselerinin tamamını alarak, bünyesine kattığı Troy Poland; Polonya Cumhuriyeti Sivil Havacılık Otoritesi tarafından verilen, ilk aşamada 04.02.2011 tarihine kadar geçerli (her sene yenilenebilecek) Polonya'daki tüm havaalanlarında yer hizmetleri faaliyetinde bulunma lisansına sahip. Bu satın almayla birlikte ÇHS, hizmet verdiği uluslararası pazarlara Polonya'yı da eklemiş oldu.


"World Entrepreneur Of The Year" Türkiye birincisi Can Çelebioğlu ve Canan Çelebioğlu TokgözÇelebi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Can Çelebioğlu ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Canan Çelebioğlu Tokgöz, Ernst&Young, Milliyet ve CNN Türk‘ün birlikte düzenledikleri "World Entrepreneur Of The Year - Dünyada Yılın Girişimcisi" yarışmasında Türkiye 1.'si oldu.

Ernst&Young tarafından 1986 yılından bu yana dünya genelinde düzenlenen ve Türkiye'nin de 2004 yılında dahil olduğu, "Dünyada Yılın Girişimcisi" yarışmasının Türkiye finalisti Can Çelebioğlu ve Canan Çelebioğlu Tokgöz oldu. Her sene, o yılın en dinamik ve başarılı girişimcilerinin ödüllendirildiği "World Entrepreneur Of The Year"ın Türkiye ayağında, 2010'un "engel tanımayan girişimcisi" seçilen Çelebioğlu kardeşler, özellikle yer hizmetleri alanında dünyaya yayılma hedeflerindeki gerçekleşmeler ve bu projelere yönelik hızlı yatırım çalışmalarıyla ödüle layık görüldüler.

Geçen yıl ekonomiyi olumsuz yönde etkileyen global krize rağmen büyümeyi başaran kuruluşların cesur ve kararlı yöneticilerini ödüllendirmek amacıyla düzenlenen yarışmada "Yılın Girişimcisi" olmaya aday görülen 5 finalist, 31 Mart 2010'da Four Seasons Otel'de jüri üyelerine yaptıkları sunumlarla çalışmalarını anlattı. Hanzade Doğan Boyner (Jüri Başkanı), Osman Dincbaş, Suzan Sabancı Dinçer, Tijen Mergen, Prof. Dr. Eser Borak, Prof. Dr. Özer Ertuna, Servet Topaloğlu, Murat Sabuncu, Yılmaz Yılmaz, Gülden Yılmaz, İlhan Parseker, Erkut Yücaoğlu, Ferit Şahenk ve Güngör Uras'tan oluşan jüri heyeti, yaptığı değerlendirme sonucunda vardığı kararı, 8 Nisan'da Four Seasons Bosphorus'ta düzenlenen törende ilan etti.

Çelebioğlu kardeşlerin birinciliği ile sonuçlanan yarışmada finale kalan diğer adaylar arasında Gürallar Grup Şirketleri Yönetim Kurulu Üyesi Esin Güral Argat ve Erol Güral, İnci Deri Mamulleri Yönetim Kurulu Başkanı Ali Murat Kızıltaş, Koska Yönetim Kurulu Üyesi ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Emin Dindar ve Tekin Acar Büyük Mağazacılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Tekin Acar bulunuyor.

Yarışmanın dünya finali, Monte Carlo'da
Can ve Canan Çelebioğlu, bu yaz Monte Carlo'da gerçekleştirilecek olan "Dünyada Yılın Girişimcisi Yarışması"nda Türkiye'yi temsil edecek. Bu yıl "Girişimci engel tanımaz" sloganıyla düzenlenen "Dünyada Yılın Girişimcisi" yarışmasının Türkiye 1.'si olan Can&Canan Çelebioğlı kardeşler, haziran ayında Monte Carlo'da gerçekleştirilecek olan dünya finalinde bağımsız jüri önünde yarışacak. 50'den fazla adayın yarışacağı tahmin edilen "World Entrepreneur Of The Year"ın, bu yıl da hayli heyecanlı ve çekişmeli geçmesi bekleniyor. Türkiyemizi temsil edecek olan Çelebioğlu kardeşlerin hedefi "World Entrepreneur Of The Year"da ülkemizin en iyi şekilde tanıtımını yapmak ve yurda birincilik ödülüyle dönmek.

Türkiye'de "Yılın Girişimcisi" yarışması
Ernst&Young'ın dünya çapında 23 yıldır gerçekleştirdiği "Dünyada Yılın Girişimcisi" yarışmasının Türkiye ayağı ilk kez 2004 yılında, Ernst&Young Türkiye ve Milliyet gazetesi işbirliğiyle düzenlendi. Yarışmanın hedefi, girişimcilerin birbirleriyle yarışması değil, öne çıkarılması. Türkiye'nin her köşesinden, alanında söz sahibi olan girişimcilerin bu yarışmada elde ettiği başarılar sadece Türkiye'deki girişimcilere ve girişimci olmak isteyenlere örnek teşkil etmiyor. Birinciler Monte Carlo'ya giderek "Dünyada Yılın Girişimcisi" toplantısında Türkiye'yi temsil ediyor ve alanlarıyla ilgili, dünyadaki diğer girişimcilere de vizyon açıyorlar.


"Yılın Kadın Girişimcisi" Canan Çelebioğlu Tokgöz olduEkonomist dergisinin yaptığı "Ekonomide Yılın İş İnsanları" araştırmasında Çelebi Holding Başkan Vekili Canan Çelebioğlu Tokgöz "Yılın Kadın Girişimcisi" seçildi.

Ekonomist dergisi tarafından bu yıl 19.'su yapılan "Ekonomide Yılın İş İnsanları" araştırmasının sonuçları belli oldu. İş dünyasının önde gelen kişileri ve kanaat önderlerinden oluşan 3 bine yakın isme yöneltilen ve verilen şifre ile sadece söz konusu kişinin yanıtlayabildiği sorulara verilen cevaplarla belirlenen araştırmada, Çelebi Holding Başkan Vekili Canan Çelebioğlu Tokgöz, "Yılın Kadın Girişimcisi" seçildi.

Başarılı iş insanlarına ödülleri, 3 Mart 2010 gecesi Conrad Otel'de gerçekleştirilen ödül töreniyle takdim edildi. Törende kısa bir konuşma yapan Canan Çelebioğlu Tokgöz, iş insanı ve girişimci olmanın fedakarlık isteyen vasıflar olduğunu belirterek, rahmetli babası ve Çelebi Holding'in kurucusu Ali Cavit Çelebioğlu'nu rahmet ve şükranla andı. Çelebi'deki görevi nedeniyle ihmal etmiş olabileceğini düşündüğü annesine, eşine ve çocuklarına destekleri ve hoşgörüleri için teşekkür eden ve Çelebi ailesinin yaklaşık 10 bin kişiyi bulan çalışanlarının da kendisi üzerinde büyük bir itici güç oluşturduğunu ifade eden Tokgöz, bu güzel ekiple birlikte 2010 yılında ve takip eden senelerde daha büyük başarılara imza atmayı umduğunu belirtti. Macaristan, Hindistan, Belçika, Almanya gibi birçok ülkede havaalanı yer hizmetleri ve antrepo işletmeciliği alanlarında faaliyet gösteren Çelebi Holding´i, ağabeyi Can Çelebioğlu ile birlikte yöneten Canan Çelebioğlu Tokgöz, yer aldığı kategorideki oyların %28,3'ünü aldı.

Açılış konuşmasını geleneksel olarak yine gazeteci-yazar Ertuğrul Özkök'ün yaptığı törene Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan'ın yanı sıra iş ve medya dünyasından çok sayıda kişi katıldı. Son ana kadar büyük bir çekişme yaşanan "Yılın İş İnsanı" kategorisinde birincilik ödülünü, Esas Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı kazandı. İş dünyasının önemli isimlerinin yer aldığı toplam 6 kategoriden oluşan araştırmada, birinci olan diğer isimler ise şöyle: Viaport Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Bayraktar, "Yılın Erkek Girişimcisi"; Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, "Yılın Profesyoneli"; Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, "Yılın Bürokratı"; TEMA Vakfı Onursal Başkanı Nihat Gökyiğit "Yılın Sivil Toplum Önderi".Çelebi'nin, son teknolojiyle donatılan yeni ithalat antreposu hizmete girdi.

Çelebi Hava Servisi'nin Atatürk Havalimanı'ndaki yeni ithalat antreposu hizmete girdi. Çelebi, 52 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesini bundan böyle yeni antreposunda sunmaya başladığı hizmetlerine de yansıtıyor olacak.

2 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan, son teknoloji altyapı ve ekipmana sahip olan Çelebi ithalat antreposu, 750 m2'si ofis katı olmak üzere toplam 3.305 m2 kapalı alan ve 1.600 m2 açık otopark alanı üzerine inşa edildi.

Yurt dışından gelen kargoların depolandığı geçici depolama alanına sahip olan antrepoda, iki soğuk ve bir dondurucu oda ile bir de değerli kargo odası mevcut.

Çelebi Hava Servisi'nin yeni ithalat antreposu, 42 kameralı ve 45 gün kayıt süreli CCTV sisteminin yanı sıra Çelebi Güvenlik timi tarafından da 7/24 izleniyor ve korunuyor.

Radyo frekanslı tam otomasyonlu kargo operasyon ve depolama sistemine sahip antrepoda, 8 adet ULD kapasiteli palet çözme, 3 adet ayarlanabilir yükleme ve 1 adet ayarlanabilir ULD yükleme platformunun yanı sıra 1 adet ayarlanabilir palet çözme istasyonu ve 120 ton kapasiteli sprinkler sistemi bulunuyor. Çelebi Hava Servisi'nin yeni ithalat antreposu, yıllık 35.000 ton elleçleme kapasitesine sahiptir.


Çelebi, Sabiha Gökçen'de!

Çelebi Hava Servisi, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndaki (SAW) hizmetlerine 1 Kasım'da start verdi. İlgili devlet kurumlarından alınan izin ve çalışma ruhsatı çerçevesinde Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yer hizmetleri faaliyetlerine başlayan ÇHS Sabiha Gökçen İstasyonu, ilk hizmetini 1 Kasım'da KLM Cargo'nun, KLM-0173 sefer sayılı B-747 tipi uçağına sundu. 227 kişilik yeni ekibi ve 200 parça motorlu/çekerli ekipmanı ile SAW'da çalışmaya başlayan Çelebi, sunduğu hizmetin kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermemek ve tecrübelerinden destek almak için İstanbul Atatürk, Bodrum ve Dalaman İstasyonları'ndan çağırdığı ilave 41 kişilik deneyimli personeli ile SAW çalışma grubunu takviye ederken, çalışanlarının eğitim çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyor.

50 yıllık tecrübesini ve mükemmellik odaklı kalite anlayışını Sabiha Gökçen Havalimanı'nda müşterilerine en iyi şekilde yansıtan ÇHS, başarılı operasyonlar gerçekleştirmenin yanı sıra müşteri portföyünü genişletmeye de devam ediyor.


Çelebi'den Hindistan'da ikinci "işbaşı"

Çelebi Hava Servisi, Hindistan'ın en büyük iki havalimanında biri olan, başkent Yeni Delhi'deki Delhi Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı'nda kargo hizmetlerine start verdi. Bir süre önce "Delhi Uluslararası Indira Gandhi Havalimanı'nda mevcut kargo terminalinin geliştirilmesi, modernizasyonu, finansmanı ve 25 yıl süreyle işletilmesi" için açılan ihaleyi kazanan ÇHS'nin, %74 ÇHS iştiraki ile Yeni Delhi'de kurduğu Celebi Delhi Cargo Terminal Management India Private Limited şirketi, 25 Kasım'da mevcut kargo terminalinin işletmesini devralarak hizmet vermeye başladı.

Temmuz ayında Mumbai Uluslararası Havalimanı'nda yer hizmetleri vermeye başlayan Çelebi, Delhi Uluslararası Havalimanı'nda kargo hizmeti vermeye başlamasıyla birlikte, havacılık alanında hızlı bir büyüme yaşanan dev ülke Hindistan'ın en büyük iki havalimanında da faaliyete geçmiş oldu. Delhi Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı; yolcu trafiği açısından Hindistan'ın en büyük, kargo trafiği açısından ise ikinci büyük havalimanı konumunda. Havalimanında 2008 yılında hizmet verilen kargo miktarı 430.000 tona ulaştı. Son yıllarda havacılık sektöründe büyük gelişme kaydeden Hindistan'ın kargo kapasitesi de buna paralel olarak aynı hızda büyüyor. Kargo trafiğinde, 2001 yılından bu yana her yıl ortalama %10 büyüme gözlenen Delhi Indira Gandhi Uluslararası Havalimanı'nda, gelecek 10 yıl içinde kargo trafiğinin 1.000.000 ton/yıla ulaşacağı öngörülüyor.


Çelebi-Nas, Bahrain'e ödül getirdi

Hindistan'da Mumbai Havalimanı'nda hizmetlerini sürdüren Çelebi-Nas Airport Services India, havayolunun tüm istasyonları arasında öne çıkarak müşterilerinden Bahrain Havayolları'na, Yer Hizmetleri'nde En İyi İstasyon Performansı ödülünü kazandırdı. Eylül 2009 itibariyle yapılan değerlendirmeler sonucunda, Bahrain Havayolları'nın Mumbai İstasyonu, Yer Hizmetlerinde En İyi Performans derecesini elde etti. Sonuçları tüm havalimanlarına açıklayan ve BOM İstasyonu'nu tebrik eden havayollarının Yer Hizmetleri Bölüm Başkanı Nasser A. Aziz Bin Hamad, güvenlik ve kazalar konusunda sıfır hata, dakiklik performansı, excess (fazla) bagaj ücretleri, müşteri hizmetleri, doğru bagaj elleçleme ve kısa mesafeli bagaj kriterlerine bakılarak yapılan değerlendirmelerden en yüksek puanı toplayan Mumbai İstasyonu'nu başarılı performansı dolayısıyla tebrik ve takdir ettiklerini açıklayarak, başarılarının devamını diledi.

Bahrain Havayolları'nın İstasyon Müdürü Chryslnn Gonsalves de kendilerine sunulan kaliteli hizmet ve başarılı performans için tüm Çelebi-Nas ekibine teşekkürlerini iletti. Gonsalves, Çelebi-Nas'ın Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (COO) Cem Şensöz'e gönderdiği yazıda, "Bahrain Havayolları çalışanlarına verdiğiniz destek ve operasyonlarımızı sorunsuz gerçekleştirmemiz konusunda ofislerinizi kullanmamıza gösterdiğiniz müsamaha için de ayrıca teşekkür ederiz. İşbirliğimizin her zaman sürmesi dileğiyle" ifadesine yer verdi.

Çelebi-Nas'ın bu başarısından haberdar olan Çelebi Hava Servisi Genel Müdürü S. Samim Aydın da Mumbai'ye gönderdiği yazılı mesajda, sundukları mükemmel hizmet için tüm ekibi tebrik etti.


Çe-Tur mükemmellikte kararlı

Sürekli gelişimi hedefleyen, müşteri ve çalışan memnuniyetinden ödün vermeyen Çe-Tur Çelebi Turizm, 18. Kalite Kongresi kapsamında gerçekleşen Ulusal Kalite Ödül Töreni'nde, Türkiye'de kendi sektörünün ilk "EFQM Mükemmellikte Kararlılık Belgesi"ni almaya hak kazandı.

Türkiye Kalite Derneği (KALDER) ve EFQM (Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı) tarafından düzenlenen belgeyi almaya hak kazanan Çe-Tur Çelebi Turizm; personel servisi, araç ve motosiklet kiralama sektörlerinde, bu sertifikayı almaya hak kazanan ilk kuruluş olma özelliğini taşıyor.

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda, 18 Kasım'da gerçekleşen törende, "EFQM Mükemmellikte Kararlılık Belgesi"ni Çe-Tur adına, Genel Müdür Suat Sarı aldı. Ödülü, Kalite Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hamdi Doğan'ın elinden alan Çe-Tur Genel Müdürü Suat Sarı, EFQM Mükemmellik Modeli ile bilgi ve birikimlerini paylaşarak, Ulusal Kalite Hareketi'ne destek olmaya çalışacaklarını belirtti. Sarı ayrıca, Çelebi Grup Şirketleri'yle oluşturacakları sinerji ile sektörün öncü ve örnek kuruluşu konumuna gelmeyi hedeflediklerinin mesajını verdi.

Günümüzün gelişen kalite ve yönetim yaklaşımları doğrultusunda kurumsal mükemmellik anlayışını benimseyen Çe-Tur, 2009 yılı ocak ayında İyi Niyet Bildirgesi'ni imzalayarak Türkiye Kalite Derneği - KalDer ile EFQM Mükemmellik Modeli'ni uygulamaya başladı. Bu bildirgeyle Ulusal Kalite Hareketi'ne katılan Çe-Tur, 2009 yılı faaliyetlerini başarıyla tamamlayıp, KALDER tarafından yapılan saha çalışmaları ve değerlendirmelerden de tam not alarak mükemmellik yolculuğunu, "EFQM Mükemmellikte Kararlılık Belgesi"yle taçlandırdı.


TUI Holly Ödülleri, Yoma'da verildi

Dünya turizm devi TUI tarafından her yıl dünyanın en çok memnun kalınan tatil işletmelerini belirlemek amacıyla tekrarlanan, turizm sektöründeki en kapsamlı müşteri anketi sonuçları açıklandı. Çelebi Marina - Antalya içerisinde hizmetlerini sürdüren Yoma Restaurant&Bar'da gerçekleştirilen TUI Ödül Töreni'nde başarılı olan otellere ödülleri verildi. Dünyanın en büyük tur operatörlerinden olan TUI ödüllerin sahiplerini, çalıştığı 10 bin otelde konaklamasına aracılık ettiği 500 bin müşterisi arasında yaptığı anketle belirledi.

"Dünyanın En İyi 100 Oteli" arasına giren 20 Türk oteli için düzenlenen ödül töreninde yetkililer, dünya mutfaklarının enfes lezzetlerini misafirlerine, Çelebi kalitesi ve muhteşem Akdeniz manzarasıyla sunan Çelebi Gıda Grubu işletmesi Yoma Restaurant'ı tercih etti. Yoma'daki törene TUI Almanya Orta ve Uzak Mesafeler Turizm Yöneticisi Dr. Ingo Burmester, TUI Doğa Avrupa Destinasyonlar Müdürü Stefan Baummert, TUI Doğu Akdeniz Oteller Sorumlusu Guido Wierling, TUI Kalite ve Çevre Koruma Departmanı Yöneticisi Dr. Harald Zeiss ve turizmciler katıldı. Guido Wierling, TUI ile çalışan tüm oteller içerisinde birincilik ödülüne layık görülen Delphin De Luxe Resort Oteli'nin, En İyi Doğu Akdeniz Oteli Ödülü'nü de almaya hak kazandığını belirtti. Turizmin oscarları sayılan TUI Holly Ödül Töreni, ilk kez merkezi olarak gerçekleştirilmedi. Her yıl tüm katılımcı oteller için Almanya'da yapılan tören, 2009'da farklı tarihlerde beş konaklama bölgesinde; Antalya, Kahire Hannover, Atina ve Madrid'de düzenlendi.

TUI'nin İletişim Departmanı Basın İlişkileri Başkanı Birgit Anderson, törenden sonra Yoma'ya gönderdiği teşekkür mektubunda "Profesyonel işbirliğiniz ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Tüm misafirlerimizden olumlu tepkiler aldık. Yemekler mükemmeldi ve çalışanlarınızın sıcakkanlı servisi herkes tarafından çok hoş karşılandı. Sadece misafirlerimiz değil, bizler de yaptığınız hazırlıklarla profesyonel ellerde olduğumuza yürekten inandık. Sizinle çalışmaktan gerçekten büyük keyif aldık. Tekrar birlikte çalışabilmek dileğiyle..." ifadelerine yer verdi.


Little Caesars'dan radyolu tanıtım

Üretime başladığı günden itibaren pizza severlerin büyük beğenisini toplayan ve fanatiklerini her geçen gün artıran Çelebi Gıda Grubu'nun leziz markası Little Caesars Pizza, radyoda geniş bir tanıtım kampanyası atağına başladı. Ulusal yayın yapan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Alem FM'in ünlü program sunucusu Nihat Sırdar'ın "Nihat'la Sivrisinek" programına sponsor olan LC, 15 Ekim'de Levent Restoranı önünden yapılan yayınla, yeni bir promosyon atağı başlattı. Promosyon etkinlikleri kapsamında Alem FM canlı yayın otobüsü program yayınını, ilgili LC restoranının önünden canlı olarak gerçekleştirdiği etkinlikte Nihat Sırdar radyodan Little Caesars'a ait bilgiler aktarıyor ve enfes LC Pizza lezzetlerini dinleyicileriyle paylaşıyor.

Aynı zamanda yayın süresince Alem Fm canlı yayın otobüsünün yanına, yani LC restoranının önüne gelen dinleyicilere de Little Caesars, dilim pizza ikramında bulunuyor. LC'nin Levent Restoranı ile başlayan bu kampanya, sırasıyla Ankara Çankaya, Antalya Lara ve İstanbul Kızıltoprak restoranlarıyla devam etti. Organizasyonların bundan sonra da düzenli aralıklarla devam etmesi planlanıyor. Bu planlamalar arasında yeni açılacak olan Libadiye Little Caesars Restoranı da var.


Little Caesars'dan kampanyalara devam

Çelebi Gıda Grubu'nun başarılı markalarından Little Caesars Pizza, kaliteli hizmet anlayışı ve enfes lezzetleriyle her geçen gün hayran kitlesini artırıyor. Pizza severlerin beğenisini toplayan LC Pizza, başarılı tanıtım kampanyalarıyla da fanatiklerine farklı alternatifler sunuyor. Bu anlamda yeni bir promosyona daha imza atan Little Caesars, 19 Kasım'da gerçekleştirdiği "5 TL" kampanyasıyla herkesin takdirini topladı. 1 gün süreyle geçerli olan kampanya kapsamında, restorana giderek alınacak olan orta boy, altı malzemeli karışık pizzalar, tanesi 5 TL'den satışa sunuldu.

Little Caesars'ın tüm restoranları önünde uzun kuyruklar oluşmasına neden olan promosyon sonucunda, pek çok restoranda satış rekorları kırıldı. Mevcut müşterilerini memnun etmenin yanı sıra yeni müşteri kitlesini de LC lezzetiyle buluşturmayı hedefleyen Çelebi Gıda Grubu, bu tür kampanyalarına ileride de devam edeceğini açıkladı.